Pregled izpolnjevanja intervencijskih poročil v letu 2018

Društvo GRZS Število vseh intervencij Število admistrativno zaključenih intervencij Število intervencij v administrativni obdelavi
BOHINJ 86 86 0
BOVEC 48 47 1
CELJE 27 27 0
JESENICE 7 7 0
JEZERSKO 13 13 0
KAMNIK 33 33 0
KOROŠKE 19 19 0
KRANJ 27 27 0
KRANJSKA GORA 30 30 0
LJUBLJANA 39 37 2
MARIBOR 11 11 0
MOJSTRANA 39 39 0
RADOVLJICA 32 32 0
RATEČE 11 11 0
ŠKOFJA LOKA 13 13 0
TOLMIN 74 74 0
TRŽIČ 28 28 0
Skupaj 537 534 3

Število intervencij in reševalcev v letu 2018

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS ReševanjeIskanjeSkupajZdravnikHelikopterŠtevilo reševalcev
BOHINJ788865350666
BOVEC444482629341
CELJE225271012162
JESENICE6175364
JEZERSKO130136553
KAMNIK276331817318
KOROŠKE1271943236
KRANJ234271115345
KRANJSKA GORA291301515303
LJUBLJANA3623854252
MARIBOR83110072
MOJSTRANA372393736283
RADOVLJICA293321616324
RATEČE92116789
ŠKOFJA LOKA1211396116
TOLMIN6014743919529
TRŽIČ253281512248
Skupaj 470 66 536 275 249 4401

Število ponesrečencev v letu 2018

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Nepoškodovani gorniki Nepoškodovani drugi Lažje poškodovani gorniki Lažje poškodovani drugi Težje poškodovani gorniki Težje poškodovani drugi Lažje oboleli gorniki Lažje oboleli drugi Huje oboleli gorniki Huje oboleli drugi Mrtvi gorniki Mrtvi drugi Pogrešani gorniki Pogrešani drugi Skupaj
BOHINJ 40 028 3 9 5 5 2 2 3 0 1 0 0 98
BOVEC 25 28 0 3 4 3 0 1 1 2 3 0 0 52
CELJE 20 25 0 6 1 1 0 1 0 1 0 0 0 37
JESENICE 1 01 1 1 1 1 0 0 1 0 0 0 0 7
JEZERSKO 2 00 3 2 0 0 2 0 1 1 0 0 0 11
KAMNIK 10 08 3 10 0 1 0 1 0 2 0 0 0 35
KOROŠKE 3 32 3 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 17
KRANJ 6 12 0 6 8 0 0 3 0 1 1 0 0 28
KRANJSKA GORA 22 07 3 5 3 0 0 0 0 0 1 0 0 41
LJUBLJANA 4 13 3 8 9 6 0 1 0 1 3 0 0 39
MARIBOR 1 01 2 0 1 0 0 1 0 0 1 0 0 7
MOJSTRANA 21 010 1 8 0 4 0 1 0 3 0 1 0 49
RADOVLJICA 7 03 1 12 7 1 0 3 0 0 1 0 0 35
RATEČE 2 02 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 9
ŠKOFJA LOKA 2 00 0 4 4 2 0 0 0 1 0 0 0 13
TOLMIN 9 153 3 4 17 3 1 2 1 2 6 0 0 66
TRŽIČ 8 39 0 3 1 3 0 2 1 0 0 0 0 30
Skupaj 183 27 92 29 86 64 30 5 18 8 14 17 1 0 574

Število nesreč v letu 2018

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Hoja po poti Hoja po brezpotju Plezanje Smučanje Turno smučanje Vodne aktivnosti Aktivnosti v zraku Kolesarjenje Druge športne in rekreacijske aktivnosti Drugo Delo Skupaj
BOHINJ 55 14 1 1 0 1 1 0 5 5 3 86
BOVEC 20 10 3 0 0 1 5 1 0 7 0 47
CELJE 12 4 5 0 3 0 2 0 0 0 1 27
JESENICE 4 0 0 0 0 0 0 1 1 0 1 7
JEZERSKO 0 0 3 1 0 0 0 0 0 7 2 13
KAMNIK 22 2 5 0 0 0 0 0 3 1 0 33
KOROŠKE 9 0 0 0 0 0 0 2 2 4 2 19
KRANJ 12 4 1 1 1 0 1 3 1 1 1 26
KRANJSKA GORA 16 1 2 0 4 0 0 3 2 2 0 30
LJUBLJANA 17 2 1 0 0 0 2 0 1 8 6 37
MARIBOR 3 0 0 2 0 0 1 0 1 3 1 11
MOJSTRANA 27 1 10 0 0 0 0 1 0 0 0 39
RADOVLJICA 19 2 1 0 2 0 0 0 1 3 2 30
RATEČE 3 0 3 0 1 0 0 0 3 1 0 11
ŠKOFJA LOKA 9 0 0 0 0 0 0 1 0 0 3 13
TOLMIN 17 2 1 0 0 7 20 2 2 15 6 72
TRŽIČ 19 1 1 0 0 0 3 0 1 3 0 28
Skupaj 264 43 37 5 11 9 35 14 23 60 28 529

Starost ponesrečenih, obolelih in mrtvih v letu 2018

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Pod 10 let 10-18 let 18-55 let 55-70 let Nad 70 let Skupaj
BOHINJ 1 1 69 15 6 92
BOVEC 0 1 31 3 1 36
CELJE 5 1 14 4 1 25
JESENICE 0 1 2 2 1 6
JEZERSKO 0 0 6 0 1 7
KAMNIK 0 0 18 8 3 29
KOROŠKE 1 2 5 4 1 13
KRANJ 0 0 5 1 1 7
KRANJSKA GORA 0 4 28 3 1 36
LJUBLJANA 1 1 16 4 4 26
MARIBOR 0 0 4 0 2 6
MOJSTRANA 0 0 35 11 3 49
RADOVLJICA 1 0 16 9 5 31
RATEČE 0 0 1 2 0 3
ŠKOFJA LOKA 0 0 7 3 3 13
TOLMIN 0 2 40 17 3 62
TRŽIČ 1 0 12 8 7 28
Skupaj 10 13 309 94 43 469