Pregled izpolnjevanja intervencijskih poročil v letu 2020 na dan 11. julij

Društvo GRZS Število vseh intervencij Število admistrativno zaključenih intervencij Število intervencij v administrativni obdelavi
BOHINJ 17 14 3
BOVEC 17 13 4
CELJE 8 6 2
JESENICE 7 7 0
JEZERSKO 14 14 0
KAMNIK 14 10 4
KOROŠKE 4 3 1
KRANJ 7 7 0
KRANJSKA GORA 15 14 1
LJUBLJANA 25 24 1
MARIBOR 2 2 0
MOJSTRANA 11 10 1
RADOVLJICA 16 16 0
RATEČE 1 1 0
ŠKOFJA LOKA 6 5 1
TOLMIN 28 28 0
TRŽIČ 7 7 0
Skupaj 199 181 18

Število intervencij in reševalcev v letu 2020 na dan 11. julij

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS ReševanjeIskanjeSkupajZdravnikHelikopterŠtevilo reševalcev
BOHINJ14014813116
BOVEC1321557113
CELJE6174525
JESENICE5272188
JEZERSKO122145585
KAMNIK1001067127
KOROŠKE2132241
KRANJ70733158
KRANJSKA GORA1311489160
LJUBLJANA2402472218
MARIBOR2020013
MOJSTRANA64105891
RADOVLJICA1241654155
RATEČE101008
ŠKOFJA LOKA5165688
TOLMIN181028139220
TRŽIČ6173359
Skupaj 156 29 185 81 84 1765

Število ponesrečencev v letu 2020 na dan 11. julij

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Nepoškodovani gorniki Nepoškodovani drugi Lažje poškodovani gorniki Lažje poškodovani drugi Težje poškodovani gorniki Težje poškodovani drugi Lažje oboleli gorniki Lažje oboleli drugi Huje oboleli gorniki Huje oboleli drugi Mrtvi gorniki Mrtvi drugi Pogrešani gorniki Pogrešani drugi Skupaj
BOHINJ 7 05 1 1 2 0 0 0 0 1 1 0 0 18
BOVEC 3 04 2 2 1 0 0 0 1 0 2 0 1 16
CELJE 1 02 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5
JESENICE 0 01 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 5
JEZERSKO 3 00 0 2 1 1 0 0 0 1 0 0 0 8
KAMNIK 2 03 1 0 0 0 0 2 0 1 2 0 0 11
KOROŠKE 1 01 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
KRANJ 0 02 1 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 6
KRANJSKA GORA 17 23 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 24
LJUBLJANA 0 15 1 6 5 2 0 1 0 0 0 0 0 21
MARIBOR 0 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
MOJSTRANA 3 01 0 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 7
RADOVLJICA 4 02 2 3 0 0 0 2 0 2 0 0 0 15
RATEČE 0 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
ŠKOFJA LOKA 0 00 0 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 5
TOLMIN 2 30 0 6 7 0 0 1 0 1 3 0 0 23
TRŽIČ 0 12 0 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0 6
Skupaj 43 7 33 8 30 19 6 0 6 2 8 10 0 3 175

Število nesreč v letu 2020 na dan 11. julij

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Hoja po poti Hoja po brezpotju Plezanje Smučanje Turno smučanje Vodne aktivnosti Aktivnosti v zraku Kolesarjenje Druge športne in rekreacijske aktivnosti Drugo Delo Skupaj
BOHINJ 4 3 0 1 1 0 0 0 1 2 2 14
BOVEC 5 1 1 3 0 1 0 0 0 4 0 15
CELJE 3 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0 7
JESENICE 1 0 0 0 0 0 1 0 3 2 0 7
JEZERSKO 8 0 2 0 0 0 0 0 1 1 1 13
KAMNIK 5 1 1 0 0 0 1 0 0 2 0 10
KOROŠKE 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
KRANJ 4 0 0 1 0 0 1 0 0 1 0 7
KRANJSKA GORA 8 0 4 0 0 0 0 0 0 2 0 14
LJUBLJANA 15 0 1 0 0 0 2 0 1 2 3 24
MARIBOR 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
MOJSTRANA 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10
RADOVLJICA 11 3 0 0 0 1 0 0 1 0 0 16
RATEČE 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
ŠKOFJA LOKA 4 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 6
TOLMIN 8 1 0 0 0 2 9 0 1 6 1 28
TRŽIČ 2 2 0 0 1 0 0 0 0 2 0 7
Skupaj 94 13 9 5 2 4 14 0 11 25 7 184

Starost ponesrečenih, obolelih in mrtvih v letu 2020 na dan 11. julij

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Pod 10 let 10-18 let 18-55 let 55-70 let Nad 70 let Skupaj
BOHINJ 1 2 13 1 1 18
BOVEC 0 1 7 4 2 14
CELJE 0 0 3 0 1 4
JESENICE 0 0 1 2 2 5
JEZERSKO 0 0 0 1 0 1
KAMNIK 0 0 7 2 0 9
KOROŠKE 0 0 1 0 0 1
KRANJ 0 0 3 0 0 3
KRANJSKA GORA 0 0 21 0 0 21
LJUBLJANA 0 1 10 7 1 19
MARIBOR 0 0 0 0 0 0
MOJSTRANA 0 0 4 3 0 7
RADOVLJICA 0 0 6 4 4 14
RATEČE 0 0 0 0 0 0
ŠKOFJA LOKA 0 1 2 1 1 5
TOLMIN 0 0 12 8 0 20
TRŽIČ 0 0 5 1 0 6
Skupaj 1 5 95 34 12 147