Pregled izpolnjevanja intervencijskih poročil v letu 2020 na dan 6. junij

Društvo GRZS Število vseh intervencij Število admistrativno zaključenih intervencij Število intervencij v administrativni obdelavi
BOHINJ 12 12 0
BOVEC 8 8 0
CELJE 5 5 0
JESENICE 6 5 1
JEZERSKO 10 10 0
KAMNIK 10 10 0
KOROŠKE 3 2 1
KRANJ 4 4 0
KRANJSKA GORA 8 7 1
LJUBLJANA 22 16 6
MARIBOR 1 1 0
MOJSTRANA 8 8 0
RADOVLJICA 15 15 0
RATEČE 1 1 0
ŠKOFJA LOKA 6 5 1
TOLMIN 18 18 0
TRŽIČ 6 6 0
Skupaj 143 133 10

Število intervencij in reševalcev v letu 2020 na dan 6. junij

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS ReševanjeIskanjeSkupajZdravnikHelikopterŠtevilo reševalcev
BOHINJ120127899
BOVEC6282268
CELJE5054422
JESENICE3251074
JEZERSKO91104468
KAMNIK1001064127
KOROŠKE2131138
KRANJ40411119
KRANJSKA GORA7074588
LJUBLJANA2102161201
MARIBOR101005
MOJSTRANA4483580
RADOVLJICA1231554142
RATEČE101008
ŠKOFJA LOKA5165688
TOLMIN1081896160
TRŽIČ5162252
Skupaj 117 23 140 60 53 1439

Število ponesrečencev v letu 2020 na dan 6. junij

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Nepoškodovani gorniki Nepoškodovani drugi Lažje poškodovani gorniki Lažje poškodovani drugi Težje poškodovani gorniki Težje poškodovani drugi Lažje oboleli gorniki Lažje oboleli drugi Huje oboleli gorniki Huje oboleli drugi Mrtvi gorniki Mrtvi drugi Pogrešani gorniki Pogrešani drugi Skupaj
BOHINJ 7 04 1 1 2 0 0 0 0 1 1 0 0 17
BOVEC 0 01 1 0 1 0 0 0 1 0 2 0 1 7
CELJE 1 02 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5
JESENICE 0 01 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 2 4
JEZERSKO 1 00 0 2 1 1 0 0 0 1 0 0 0 6
KAMNIK 2 03 1 0 0 0 0 2 0 1 2 0 0 11
KOROŠKE 1 01 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
KRANJ 0 01 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 3
KRANJSKA GORA 11 01 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 13
LJUBLJANA 0 15 1 6 4 1 0 1 0 0 0 0 0 19
MARIBOR 0 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
MOJSTRANA 3 01 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 6
RADOVLJICA 3 02 2 3 0 0 0 2 0 2 0 0 0 14
RATEČE 0 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
ŠKOFJA LOKA 0 00 0 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 5
TOLMIN 1 10 0 6 4 0 0 0 0 1 3 0 0 16
TRŽIČ 0 12 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 5
Skupaj 30 3 26 6 26 15 3 0 5 1 8 10 0 3 136

Število nesreč v letu 2020 na dan 6. junij

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Hoja po poti Hoja po brezpotju Plezanje Smučanje Turno smučanje Vodne aktivnosti Aktivnosti v zraku Kolesarjenje Druge športne in rekreacijske aktivnosti Drugo Delo Skupaj
BOHINJ 3 3 0 1 1 0 0 0 1 1 2 12
BOVEC 1 0 0 3 0 0 0 0 0 4 0 8
CELJE 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 5
JESENICE 1 0 0 0 0 0 1 0 3 0 0 5
JEZERSKO 5 0 1 0 0 0 0 0 1 1 1 9
KAMNIK 5 1 1 0 0 0 1 0 0 2 0 10
KOROŠKE 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
KRANJ 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 4
KRANJSKA GORA 2 0 4 0 0 0 0 0 0 1 0 7
LJUBLJANA 14 0 1 0 0 0 2 0 0 1 3 21
MARIBOR 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
MOJSTRANA 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8
RADOVLJICA 10 3 0 0 0 1 0 0 1 0 0 15
RATEČE 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
ŠKOFJA LOKA 4 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 6
TOLMIN 6 1 0 0 0 1 4 0 0 5 1 18
TRŽIČ 2 1 0 0 1 0 0 0 0 2 0 6
Skupaj 71 10 7 5 2 2 8 0 8 19 7 139

Starost ponesrečenih, obolelih in mrtvih v letu 2020 na dan 6. junij

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Pod 10 let 10-18 let 18-55 let 55-70 let Nad 70 let Skupaj
BOHINJ 0 2 13 1 1 17
BOVEC 0 1 5 0 1 7
CELJE 0 0 3 0 1 4
JESENICE 0 0 1 1 2 4
JEZERSKO 0 0 0 1 0 1
KAMNIK 0 0 7 2 0 9
KOROŠKE 0 0 1 0 0 1
KRANJ 0 0 2 0 0 2
KRANJSKA GORA 0 0 13 0 0 13
LJUBLJANA 0 1 10 6 1 18
MARIBOR 0 0 0 0 0 0
MOJSTRANA 0 0 4 2 0 6
RADOVLJICA 0 0 6 3 4 13
RATEČE 0 0 0 0 0 0
ŠKOFJA LOKA 0 1 2 1 1 5
TOLMIN 0 0 10 6 0 16
TRŽIČ 0 0 4 1 0 5
Skupaj 0 5 81 24 11 121