Pregled izpolnjevanja intervencijskih poročil v letu 2020 na dan 2. oktober

Društvo GRZS Število vseh intervencij Število admistrativno zaključenih intervencij Število intervencij v administrativni obdelavi
BOHINJ 49 49 0
BOVEC 47 44 3
CELJE 14 8 6
JESENICE 12 12 0
JEZERSKO 27 26 1
KAMNIK 32 22 10
KOROŠKE 7 7 0
KRANJ 10 10 0
KRANJSKA GORA 27 27 0
LJUBLJANA 33 32 1
MARIBOR 6 6 0
MOJSTRANA 30 30 0
RADOVLJICA 32 32 0
RATEČE 5 2 3
ŠKOFJA LOKA 11 9 2
TOLMIN 65 65 0
TRŽIČ 15 15 0
Skupaj 422 396 26

Število intervencij in reševalcev v letu 2020 na dan 2. oktober

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS ReševanjeIskanjeSkupajZdravnikHelikopterŠtevilo reševalcev
BOHINJ481492931441
BOVEC442462128384
CELJE103134736
JESENICE841242160
JEZERSKO2252799150
KAMNIK273301320239
KOROŠKE6174265
KRANJ1001055190
KRANJSKA GORA252271819333
LJUBLJANA31132103274
MARIBOR6061043
MOJSTRANA255302224245
RADOVLJICA23932168362
RATEČE2130219
ŠKOFJA LOKA9211910136
TOLMIN5411652718527
TRŽIČ1321586127
Skupaj 363 52 415 200 194 3731

Število ponesrečencev v letu 2020 na dan 2. oktober

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Nepoškodovani gorniki Nepoškodovani drugi Lažje poškodovani gorniki Lažje poškodovani drugi Težje poškodovani gorniki Težje poškodovani drugi Lažje oboleli gorniki Lažje oboleli drugi Huje oboleli gorniki Huje oboleli drugi Mrtvi gorniki Mrtvi drugi Pogrešani gorniki Pogrešani drugi Skupaj
BOHINJ 25 118 2 4 6 6 0 0 1 1 1 0 0 65
BOVEC 23 016 2 5 3 3 0 0 1 0 2 0 1 56
CELJE 3 02 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7
JESENICE 0 12 0 0 0 0 0 1 1 0 3 0 2 10
JEZERSKO 5 31 0 4 1 1 0 0 0 1 0 0 0 16
KAMNIK 13 07 1 2 0 1 0 2 0 1 2 0 0 29
KOROŠKE 1 12 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 6
KRANJ 0 32 1 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 10
KRANJSKA GORA 26 25 0 5 3 0 0 0 0 1 0 0 0 42
LJUBLJANA 0 17 2 8 5 2 0 1 0 0 0 0 0 26
MARIBOR 0 11 0 0 2 0 0 0 0 1 0 0 0 5
MOJSTRANA 14 05 0 6 0 2 0 1 0 1 0 0 0 29
RADOVLJICA 14 03 4 6 0 0 0 4 1 2 0 0 0 34
RATEČE 1 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
ŠKOFJA LOKA 2 02 0 4 1 1 0 0 0 1 0 0 0 11
TOLMIN 7 150 0 6 23 1 0 2 0 2 4 0 0 60
TRŽIČ 0 23 1 1 1 3 1 0 1 0 0 0 0 13
Skupaj 134 30 77 13 53 48 21 1 11 5 12 13 0 3 421

Število nesreč v letu 2020 na dan 2. oktober

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Hoja po poti Hoja po brezpotju Plezanje Smučanje Turno smučanje Vodne aktivnosti Aktivnosti v zraku Kolesarjenje Druge športne in rekreacijske aktivnosti Drugo Delo Skupaj
BOHINJ 25 9 1 1 1 0 1 0 4 4 3 49
BOVEC 30 3 3 3 0 1 1 0 0 5 0 46
CELJE 6 4 1 0 0 0 0 0 2 0 0 13
JESENICE 3 0 0 0 0 0 1 0 3 5 0 12
JEZERSKO 14 1 5 0 0 0 0 1 1 3 1 26
KAMNIK 15 8 1 0 0 0 1 0 2 3 0 30
KOROŠKE 4 0 0 0 0 0 0 1 0 2 0 7
KRANJ 4 0 0 1 0 0 1 1 0 1 1 9
KRANJSKA GORA 14 1 7 0 0 0 0 1 0 4 0 27
LJUBLJANA 18 2 1 0 0 0 2 1 1 4 3 32
MARIBOR 3 0 0 0 0 0 0 1 1 1 0 6
MOJSTRANA 28 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 30
RADOVLJICA 21 6 0 0 0 1 1 0 2 0 1 32
RATEČE 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
ŠKOFJA LOKA 8 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 11
TOLMIN 12 1 1 0 0 2 25 5 5 8 6 65
TRŽIČ 3 2 1 0 1 0 1 1 1 4 1 15
Skupaj 211 37 24 5 2 4 34 12 23 45 16 413

Starost ponesrečenih, obolelih in mrtvih v letu 2020 na dan 2. oktober

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Pod 10 let 10-18 let 18-55 let 55-70 let Nad 70 let Skupaj
BOHINJ 2 6 47 4 2 61
BOVEC 0 1 26 11 3 41
CELJE 0 0 4 0 1 5
JESENICE 0 0 1 6 3 10
JEZERSKO 0 0 0 2 0 2
KAMNIK 0 1 12 5 3 21
KOROŠKE 0 0 2 0 0 2
KRANJ 0 0 3 0 0 3
KRANJSKA GORA 0 6 30 0 3 39
LJUBLJANA 0 1 12 7 2 22
MARIBOR 0 0 1 0 0 1
MOJSTRANA 0 0 20 7 2 29
RADOVLJICA 0 1 15 9 7 32
RATEČE 0 0 0 0 0 0
ŠKOFJA LOKA 0 2 5 3 1 11
TOLMIN 0 2 39 13 2 56
TRŽIČ 0 0 9 4 0 13
Skupaj 2 20 226 71 29 348