Pregled izpolnjevanja intervencijskih poročil v letu 2019 na dan 19. november

Društvo GRZS Število vseh intervencij Število admistrativno zaključenih intervencij Število intervencij v administrativni obdelavi
BOHINJ 91 91 0
BOVEC 62 62 0
CELJE 23 19 4
JESENICE 4 4 0
JEZERSKO 15 11 4
KAMNIK 36 34 2
KOROŠKE 12 12 0
KRANJ 27 27 0
KRANJSKA GORA 36 36 0
LJUBLJANA 35 32 3
MARIBOR 11 10 1
MOJSTRANA 45 45 0
RADOVLJICA 41 41 0
RATEČE 14 14 0
ŠKOFJA LOKA 11 11 0
TOLMIN 83 83 0
TRŽIČ 26 26 0
Skupaj 572 558 14

Število intervencij in reševalcev v letu 2019 na dan 19. november

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS ReševanjeIskanjeSkupajZdravnikHelikopterŠtevilo reševalcev
BOHINJ865915043636
BOVEC557623133401
CELJE185231111103
JESENICE4043336
JEZERSKO141158987
KAMNIK305351414231
KOROŠKE751241105
KRANJ270271613260
KRANJSKA GORA324361818324
LJUBLJANA30535121256
MARIBOR110111378
MOJSTRANA396453438400
RADOVLJICA338411611448
RATEČE1311497120
ŠKOFJA LOKA101118483
TOLMIN6914834025674
TRŽIČ22426179270
Skupaj 500 71 571 292 243 4512

Število ponesrečencev v letu 2019 na dan 19. november

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Nepoškodovani gorniki Nepoškodovani drugi Lažje poškodovani gorniki Lažje poškodovani drugi Težje poškodovani gorniki Težje poškodovani drugi Lažje oboleli gorniki Lažje oboleli drugi Huje oboleli gorniki Huje oboleli drugi Mrtvi gorniki Mrtvi drugi Pogrešani gorniki Pogrešani drugi Skupaj
BOHINJ 66 018 2 17 7 5 3 3 1 4 2 0 0 128
BOVEC 29 28 5 6 8 2 0 2 1 2 2 0 0 67
CELJE 11 43 0 3 3 1 0 0 0 1 0 0 0 26
JESENICE 0 03 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
JEZERSKO 8 07 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 16
KAMNIK 18 04 3 3 2 1 1 0 0 3 0 0 0 35
KOROŠKE 1 02 1 0 0 0 1 1 0 1 1 2 0 10
KRANJ 6 00 0 8 7 0 1 2 0 1 1 0 0 26
KRANJSKA GORA 27 14 6 6 3 0 1 1 0 1 0 0 0 50
LJUBLJANA 9 24 2 7 3 3 0 1 0 2 0 0 0 33
MARIBOR 1 23 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 10
MOJSTRANA 14 09 0 11 1 4 0 1 0 4 0 1 0 45
RADOVLJICA 9 011 0 4 5 0 1 2 0 1 1 0 4 38
RATEČE 7 01 0 1 1 0 0 0 2 0 1 0 0 13
ŠKOFJA LOKA 1 00 0 3 3 1 1 0 0 0 0 0 0 9
TOLMIN 13 202 1 7 24 4 2 1 0 0 7 0 0 81
TRŽIČ 13 44 0 4 0 1 2 1 0 2 2 0 0 33
Skupaj 233 35 83 22 81 70 22 13 15 4 22 17 3 4 624

Število nesreč v letu 2019 na dan 19. november

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Hoja po poti Hoja po brezpotju Plezanje Smučanje Turno smučanje Vodne aktivnosti Aktivnosti v zraku Kolesarjenje Druge športne in rekreacijske aktivnosti Drugo Delo Skupaj
BOHINJ 53 14 0 2 6 1 0 3 1 7 4 91
BOVEC 28 8 4 1 0 13 3 0 4 1 0 62
CELJE 7 2 4 0 2 0 2 0 1 3 2 23
JESENICE 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 4
JEZERSKO 11 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 15
KAMNIK 18 7 1 0 0 0 0 0 4 4 1 35
KOROŠKE 7 1 0 0 0 0 0 0 2 2 0 12
KRANJ 13 2 0 2 1 0 2 3 3 1 0 27
KRANJSKA GORA 20 3 2 0 0 0 0 3 4 3 1 36
LJUBLJANA 20 3 1 0 0 0 2 1 0 6 1 34
MARIBOR 6 0 0 0 0 0 2 0 0 0 1 9
MOJSTRANA 28 5 8 0 2 0 0 1 0 1 0 45
RADOVLJICA 24 3 0 0 1 0 0 0 0 8 5 41
RATEČE 4 2 2 0 0 0 0 1 3 2 0 14
ŠKOFJA LOKA 4 0 0 0 1 0 0 0 2 1 3 11
TOLMIN 16 3 2 0 0 1 41 4 4 8 3 82
TRŽIČ 12 6 0 0 0 0 4 0 1 3 0 26
Skupaj 274 60 26 6 13 15 56 16 29 51 21 567

Starost ponesrečenih, obolelih in mrtvih v letu 2019 na dan 19. november

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Pod 10 let 10-18 let 18-55 let 55-70 let Nad 70 let Skupaj
BOHINJ 3 9 74 26 6 118
BOVEC 0 5 40 3 6 54
CELJE 0 2 9 1 0 12
JESENICE 0 0 0 4 0 4
JEZERSKO 0 1 4 1 0 6
KAMNIK 3 1 11 1 2 18
KOROŠKE 0 0 2 1 2 5
KRANJ 0 0 9 0 1 10
KRANJSKA GORA 2 1 36 7 2 48
LJUBLJANA 3 0 15 6 1 25
MARIBOR 0 0 6 0 0 6
MOJSTRANA 0 2 33 10 0 45
RADOVLJICA 0 0 23 4 4 31
RATEČE 0 3 3 3 0 9
ŠKOFJA LOKA 0 0 4 3 2 9
TOLMIN 0 4 52 19 5 80
TRŽIČ 1 3 15 10 3 32
Skupaj 12 31 336 99 34 512