Pregled izpolnjevanja intervencijskih poročil v letu 2020 na dan 5. avgust

Društvo GRZS Število vseh intervencij Število admistrativno zaključenih intervencij Število intervencij v administrativni obdelavi
BOHINJ 27 25 2
BOVEC 27 27 0
CELJE 9 6 3
JESENICE 7 7 0
JEZERSKO 17 17 0
KAMNIK 23 18 5
KOROŠKE 4 4 0
KRANJ 7 7 0
KRANJSKA GORA 23 23 0
LJUBLJANA 27 26 1
MARIBOR 3 3 0
MOJSTRANA 16 15 1
RADOVLJICA 18 18 0
RATEČE 2 1 1
ŠKOFJA LOKA 7 5 2
TOLMIN 38 38 0
TRŽIČ 11 11 0
Skupaj 266 251 15

Število intervencij in reševalcev v letu 2020 na dan 5. avgust

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS ReševanjeIskanjeSkupajZdravnikHelikopterŠtevilo reševalcev
BOHINJ260261518217
BOVEC252271012264
CELJE7184629
JESENICE5272188
JEZERSKO1431755102
KAMNIK17118812177
KOROŠKE3142245
KRANJ70733158
KRANJSKA GORA221231616277
LJUBLJANA2702792244
MARIBOR3030023
MOJSTRANA10515912135
RADOVLJICA1351874191
RATEČE101008
ŠKOFJA LOKA5165788
TOLMIN2810381812310
TRŽIČ101115492
Skupaj 223 33 256 118 116 2448

Število ponesrečencev v letu 2020 na dan 5. avgust

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Nepoškodovani gorniki Nepoškodovani drugi Lažje poškodovani gorniki Lažje poškodovani drugi Težje poškodovani gorniki Težje poškodovani drugi Lažje oboleli gorniki Lažje oboleli drugi Huje oboleli gorniki Huje oboleli drugi Mrtvi gorniki Mrtvi drugi Pogrešani gorniki Pogrešani drugi Skupaj
BOHINJ 13 09 2 1 3 3 0 0 0 1 1 0 0 33
BOVEC 8 010 2 3 2 1 0 0 1 0 2 0 1 30
CELJE 2 02 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6
JESENICE 0 01 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 5
JEZERSKO 3 00 0 2 1 1 0 0 0 1 0 0 0 8
KAMNIK 9 04 1 1 0 0 0 2 0 1 2 0 0 20
KOROŠKE 1 01 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 4
KRANJ 0 02 1 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 6
KRANJSKA GORA 23 24 0 4 3 0 0 0 0 1 0 0 0 37
LJUBLJANA 0 16 2 7 5 2 0 1 0 0 0 0 0 24
MARIBOR 0 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
MOJSTRANA 5 01 0 2 0 1 0 1 0 1 0 0 0 11
RADOVLJICA 5 02 3 3 0 0 0 2 0 2 0 0 0 17
RATEČE 0 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
ŠKOFJA LOKA 0 00 0 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 5
TOLMIN 3 50 0 6 11 1 0 1 0 2 4 0 0 33
TRŽIČ 0 12 1 1 1 3 0 0 1 0 0 0 0 10
Skupaj 72 10 46 12 36 29 13 0 7 3 10 11 0 3 252

Število nesreč v letu 2020 na dan 5. avgust

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Hoja po poti Hoja po brezpotju Plezanje Smučanje Turno smučanje Vodne aktivnosti Aktivnosti v zraku Kolesarjenje Druge športne in rekreacijske aktivnosti Drugo Delo Skupaj
BOHINJ 10 7 0 1 1 0 1 0 2 2 2 26
BOVEC 14 2 2 3 0 1 0 0 0 5 0 27
CELJE 3 3 0 0 0 0 0 0 2 0 0 8
JESENICE 1 0 0 0 0 0 1 0 3 2 0 7
JEZERSKO 10 0 2 0 0 0 0 1 1 1 1 16
KAMNIK 11 3 1 0 0 0 1 0 0 2 0 18
KOROŠKE 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 4
KRANJ 4 0 0 1 0 0 1 0 0 1 0 7
KRANJSKA GORA 12 0 7 0 0 0 0 1 0 3 0 23
LJUBLJANA 16 1 1 0 0 0 2 1 1 2 3 27
MARIBOR 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 3
MOJSTRANA 14 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 15
RADOVLJICA 11 4 0 0 0 1 0 0 1 0 1 18
RATEČE 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
ŠKOFJA LOKA 4 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 6
TOLMIN 10 1 0 0 0 2 12 1 3 7 2 38
TRŽIČ 3 2 0 0 1 0 0 1 1 3 0 11
Skupaj 129 23 14 5 2 4 18 5 16 30 9 255

Starost ponesrečenih, obolelih in mrtvih v letu 2020 na dan 5. avgust

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Pod 10 let 10-18 let 18-55 let 55-70 let Nad 70 let Skupaj
BOHINJ 2 3 22 2 1 30
BOVEC 0 1 13 5 3 22
CELJE 0 0 4 0 1 5
JESENICE 0 0 1 2 2 5
JEZERSKO 0 0 0 1 0 1
KAMNIK 0 1 10 3 1 15
KOROŠKE 0 0 1 0 0 1
KRANJ 0 0 3 0 0 3
KRANJSKA GORA 0 4 29 0 1 34
LJUBLJANA 0 1 11 7 1 20
MARIBOR 0 0 1 0 0 1
MOJSTRANA 0 0 7 3 1 11
RADOVLJICA 0 0 6 5 5 16
RATEČE 0 0 0 0 0 0
ŠKOFJA LOKA 0 1 2 1 1 5
TOLMIN 0 0 18 11 1 30
TRŽIČ 0 0 7 3 0 10
Skupaj 2 11 135 43 18 209