Pregled izpolnjevanja intervencijskih poročil v letu 2019 na dan 20. julij

Društvo GRZS Število vseh intervencij Število admistrativno zaključenih intervencij Število intervencij v administrativni obdelavi
BOHINJ 46 44 2
BOVEC 31 26 5
CELJE 10 0 10
JESENICE 2 2 0
JEZERSKO 7 7 0
KAMNIK 15 9 6
KOROŠKE 2 2 0
KRANJ 22 17 5
KRANJSKA GORA 15 15 0
LJUBLJANA 19 18 1
MARIBOR 4 4 0
MOJSTRANA 17 17 0
RADOVLJICA 20 20 0
RATEČE 8 6 2
ŠKOFJA LOKA 9 8 1
TOLMIN 46 46 0
TRŽIČ 17 16 1
Skupaj 290 257 33

Število intervencij in reševalcev v letu 2019 na dan 20. julij

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS ReševanjeIskanjeSkupajZdravnikHelikopterŠtevilo reševalcev
BOHINJ432452420293
BOVEC23528712170
CELJE314030
JESENICE2022219
JEZERSKO7074634
KAMNIK73102456
KOROŠKE1121015
KRANJ200201310185
KRANJSKA GORA1141588136
LJUBLJANA1711830134
MARIBOR4040123
MOJSTRANA143171416147
RADOVLJICA16420118232
RATEČE7073445
ŠKOFJA LOKA8196266
TOLMIN388462514379
TRŽIČ1511696153
Skupaj 236 34 270 132 116 2087

Število ponesrečencev v letu 2019 na dan 20. julij

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Nepoškodovani gorniki Nepoškodovani drugi Lažje poškodovani gorniki Lažje poškodovani drugi Težje poškodovani gorniki Težje poškodovani drugi Lažje oboleli gorniki Lažje oboleli drugi Huje oboleli gorniki Huje oboleli drugi Mrtvi gorniki Mrtvi drugi Pogrešani gorniki Pogrešani drugi Skupaj
BOHINJ 27 09 0 9 5 1 2 3 1 1 2 0 0 60
BOVEC 6 12 3 5 3 1 0 0 0 0 2 0 0 23
CELJE 2 10 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 5
JESENICE 0 02 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
JEZERSKO 5 04 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10
KAMNIK 6 01 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 10
KOROŠKE 0 00 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
KRANJ 3 00 0 7 2 0 1 1 0 1 1 0 0 16
KRANJSKA GORA 13 02 1 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 20
LJUBLJANA 7 01 0 5 2 1 0 0 0 2 0 0 0 18
MARIBOR 0 20 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 4
MOJSTRANA 5 04 0 5 1 0 0 0 0 1 0 0 0 16
RADOVLJICA 5 05 0 2 4 0 1 0 0 1 0 0 3 21
RATEČE 2 00 0 1 1 0 0 0 1 0 1 0 0 6
ŠKOFJA LOKA 1 00 0 3 1 1 1 0 0 0 0 0 0 7
TOLMIN 3 91 1 6 16 0 1 1 0 0 3 0 0 41
TRŽIČ 5 32 0 3 0 0 1 1 0 2 2 0 0 19
Skupaj 90 16 33 6 50 38 5 9 7 2 9 11 0 3 279

Število nesreč v letu 2019 na dan 20. julij

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Hoja po poti Hoja po brezpotju Plezanje Smučanje Turno smučanje Vodne aktivnosti Aktivnosti v zraku Kolesarjenje Druge športne in rekreacijske aktivnosti Drugo Delo Skupaj
BOHINJ 24 4 0 2 6 1 0 0 1 4 3 45
BOVEC 7 6 3 1 0 7 2 0 2 0 0 28
CELJE 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 4
JESENICE 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
JEZERSKO 5 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 7
KAMNIK 5 2 0 0 0 0 0 0 1 1 1 10
KOROŠKE 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
KRANJ 10 2 0 2 1 0 2 0 2 1 0 20
KRANJSKA GORA 10 1 1 0 0 0 0 0 0 2 1 15
LJUBLJANA 12 1 1 0 0 0 0 1 0 2 1 18
MARIBOR 1 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 3
MOJSTRANA 9 3 1 0 2 0 0 1 0 1 0 17
RADOVLJICA 9 2 0 0 1 0 0 0 0 4 4 20
RATEČE 1 2 0 0 0 0 0 1 2 1 0 7
ŠKOFJA LOKA 4 0 0 0 1 0 0 0 1 1 2 9
TOLMIN 8 2 1 0 0 0 22 3 2 6 1 45
TRŽIČ 6 4 0 0 0 0 4 0 1 1 0 16
Skupaj 114 31 8 6 12 8 32 6 12 25 14 268

Starost ponesrečenih, obolelih in mrtvih v letu 2019 na dan 20. julij

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Pod 10 let 10-18 let 18-55 let 55-70 let Nad 70 let Skupaj
BOHINJ 2 6 35 12 1 56
BOVEC 0 2 15 0 1 18
CELJE 0 1 0 0 0 1
JESENICE 0 0 0 2 0 2
JEZERSKO 0 0 1 1 0 2
KAMNIK 1 0 2 1 1 5
KOROŠKE 0 0 0 1 0 1
KRANJ 0 0 5 0 0 5
KRANJSKA GORA 0 0 14 2 2 18
LJUBLJANA 2 0 9 4 1 16
MARIBOR 0 0 2 0 0 2
MOJSTRANA 0 0 11 5 0 16
RADOVLJICA 0 0 11 2 3 16
RATEČE 0 1 1 3 0 5
ŠKOFJA LOKA 0 0 3 2 2 7
TOLMIN 0 2 23 11 4 40
TRŽIČ 1 0 8 6 3 18
Skupaj 6 12 140 52 18 228