Pregled izpolnjevanja intervencijskih poročil v letu 2019 na dan 15. september

Društvo GRZS Število vseh intervencij Število admistrativno zaključenih intervencij Število intervencij v administrativni obdelavi
BOHINJ 77 73 4
BOVEC 56 50 6
CELJE 21 16 5
JESENICE 3 2 1
JEZERSKO 14 9 5
KAMNIK 31 28 3
KOROŠKE 8 8 0
KRANJ 25 24 1
KRANJSKA GORA 34 34 0
LJUBLJANA 24 24 0
MARIBOR 11 9 2
MOJSTRANA 42 41 1
RADOVLJICA 30 30 0
RATEČE 12 8 4
ŠKOFJA LOKA 9 8 1
TOLMIN 78 78 0
TRŽIČ 21 21 0
Skupaj 496 463 33

Število intervencij in reševalcev v letu 2019 na dan 15. september

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS ReševanjeIskanjeSkupajZdravnikHelikopterŠtevilo reševalcev
BOHINJ713744240541
BOVEC477542530349
CELJE1742191087
JESENICE2022219
JEZERSKO121135861
KAMNIK24529811163
KOROŠKE5383155
KRANJ240241512229
KRANJSKA GORA304341818308
LJUBLJANA2222460182
MARIBOR9091362
MOJSTRANA366423236380
RADOVLJICA246301411346
RATEČE110115685
ŠKOFJA LOKA8196266
TOLMIN6513783924605
TRŽIČ18321148228
Skupaj 425 58 483 244 222 3766

Število ponesrečencev v letu 2019 na dan 15. september

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Nepoškodovani gorniki Nepoškodovani drugi Lažje poškodovani gorniki Lažje poškodovani drugi Težje poškodovani gorniki Težje poškodovani drugi Lažje oboleli gorniki Lažje oboleli drugi Huje oboleli gorniki Huje oboleli drugi Mrtvi gorniki Mrtvi drugi Pogrešani gorniki Pogrešani drugi Skupaj
BOHINJ 54 014 2 13 7 3 3 3 1 4 2 0 0 106
BOVEC 23 26 4 5 6 2 0 2 1 2 2 0 0 55
CELJE 9 43 0 3 3 1 0 0 0 0 0 0 0 23
JESENICE 0 02 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
JEZERSKO 6 04 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 11
KAMNIK 18 04 2 3 1 1 1 0 0 2 0 0 0 32
KOROŠKE 1 01 1 0 0 0 1 1 0 0 0 2 0 7
KRANJ 3 00 0 7 7 0 1 1 0 1 1 0 0 21
KRANJSKA GORA 27 14 4 6 3 0 1 1 0 1 0 0 0 48
LJUBLJANA 7 02 1 6 2 2 0 1 0 2 0 0 0 23
MARIBOR 1 22 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 8
MOJSTRANA 14 06 0 9 1 4 0 1 0 4 0 1 0 40
RADOVLJICA 6 08 0 4 4 0 1 1 0 1 0 0 4 29
RATEČE 6 00 0 1 1 0 0 0 2 0 1 0 0 11
ŠKOFJA LOKA 1 00 0 3 1 1 1 0 0 0 0 0 0 7
TOLMIN 10 202 1 7 23 4 2 1 0 0 6 0 0 76
TRŽIČ 10 33 0 4 0 0 2 1 0 2 2 0 0 27
Skupaj 196 32 61 16 72 61 18 13 13 4 19 14 3 4 526

Število nesreč v letu 2019 na dan 15. september

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Hoja po poti Hoja po brezpotju Plezanje Smučanje Turno smučanje Vodne aktivnosti Aktivnosti v zraku Kolesarjenje Druge športne in rekreacijske aktivnosti Drugo Delo Skupaj
BOHINJ 42 9 0 2 6 1 0 3 1 6 4 74
BOVEC 23 7 4 1 0 13 3 0 3 0 0 54
CELJE 6 1 4 0 2 0 2 0 1 3 2 21
JESENICE 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
JEZERSKO 10 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 13
KAMNIK 18 6 0 0 0 0 0 0 1 3 1 29
KOROŠKE 5 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0 8
KRANJ 10 2 0 2 1 0 2 3 3 1 0 24
KRANJSKA GORA 20 3 2 0 0 0 0 2 3 3 1 34
LJUBLJANA 15 2 1 0 0 0 0 1 0 4 1 24
MARIBOR 5 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 7
MOJSTRANA 25 5 8 0 2 0 0 1 0 1 0 42
RADOVLJICA 16 3 0 0 1 0 0 0 0 6 4 30
RATEČE 2 2 1 0 0 0 0 1 3 2 0 11
ŠKOFJA LOKA 4 0 0 0 1 0 0 0 1 1 2 9
TOLMIN 16 2 1 0 0 1 40 4 3 7 3 77
TRŽIČ 9 5 0 0 0 0 4 0 1 2 0 21
Skupaj 228 49 22 6 13 15 53 15 22 39 18 480

Starost ponesrečenih, obolelih in mrtvih v letu 2019 na dan 15. september

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Pod 10 let 10-18 let 18-55 let 55-70 let Nad 70 let Skupaj
BOHINJ 3 9 59 24 4 99
BOVEC 0 5 36 2 4 47
CELJE 0 2 9 1 0 12
JESENICE 0 0 0 2 0 2
JEZERSKO 0 1 1 1 0 3
KAMNIK 3 1 9 1 2 16
KOROŠKE 0 0 1 1 2 4
KRANJ 0 0 6 0 0 6
KRANJSKA GORA 2 0 35 7 2 46
LJUBLJANA 2 0 11 4 1 18
MARIBOR 0 0 5 0 0 5
MOJSTRANA 0 2 29 9 0 40
RADOVLJICA 0 0 16 3 3 22
RATEČE 0 3 3 3 0 9
ŠKOFJA LOKA 0 0 3 2 2 7
TOLMIN 0 4 50 16 5 75
TRŽIČ 1 1 13 8 3 26
Skupaj 11 28 286 84 28 437