Gamsi
Vnos v helikopter
Stol
helikoperske vaje
Oskrba ponesrečenca, foto: Vili Vogelnik
Prevoz ponesrečenca, foto: Klemen Gričar
Iskanje
Osebna izkaznica GRZS   Socialna omrežja

Gorska reševalna zveza Slovenije

SI-4101 Kranj, Bleiweisova cesta 34, p. p. 245

Strokovna služba
delovni čas: od ponedeljka do petka od 7. do 15. ure

Telefon   +386 4 238 27 27
Telefaks +386 4 238 27 25

E-pošta: info@grzs.si


Matična številka: 2202379000
Davčna številka: 16465288 (GRZS ni davčni zavezanec)

Dejavnost : Zdravstvo; Humanitarna in dobrodelna dejavnost
SKD: Q88.991 - Dejavnost humanitarnih in dobrodelnih organizacij

TRR/IBAN:  SI56 0700 0000 1002 973 (GB d.d., Kranj)
SWIFT/BIC: GORE SI 2X (Gorenjska banka, d. d.)


Spletna stran GRZS

Predsednik komisije za informiranje in analize: Matjaž Šerkezi

Urednik spletne strani: Slavko Rožič, Primož Štamcar in Matjaž Šerkezi

Prispevke pošiljajte na: spletne.objave@grzs.si

Dopisniki za spletno stran:

Bohinj Damjan Gašperin damjan.gasperin@policija.si
Bovec Igor Zlodej igor.zlodej@siol.net
Celje Hans Avberšek  hans.avbersek@rlv.si
Jesenice Anja Peternelj anja_peternelj@yahoo.com
Jezersko Drejc Karničar drejc.karnicar@siol.net
Kamnik Janez Kosec janez_kosec@t-2.net
Kranj Damir Grgorinič info@grskranj.org
Kranjska Gora Miha Noč miha.noc@guest.arnes.si
Ljubljana Jani Bele janibele1@gmail.com
Maribor Anže Boh anze.boh@gmail.com
Mojstrana Gregor Kofler gregor.kofler@telemach.net
Koroška Ivan Gradišnik ivan.gradisnik@policija.si
Radovljica Nik Hlade hlade.nik@gmail.com
Rateče Jožef Lavtižar jozef.lavtizar@gruppobonazzi.com
Škofja Loka Pavle Podobnik pavle.podobnik@siol.net
Tolmin Miljko Lesjak miljko.lesjak@gmail.com
Tržič Primož Štamcar primoz.stamcar@gmail.com


Prikaži večji zemljevid v novem zavihku

 
Če ti je vsebina všeč, jo objavi na FaceBook-u.



Sorodne organizacije 

Portal URSZR - Obvestila
Portal URSZR - Opozorila
Planinska zveza Slovenije
© Gorska reševalna zveza Slovenije, 2017