Pregled izpolnjevanja intervencijskih poročil v letu 2019

Društvo GRZS Število vseh intervencij Število admistrativno zaključenih intervencij Število intervencij v administrativni obdelavi
BOHINJ 98 98 0
BOVEC 63 63 0
CELJE 26 26 0
JESENICE 5 5 0
JEZERSKO 16 16 0
KAMNIK 38 37 1
KOROŠKE 13 13 0
KRANJ 27 27 0
KRANJSKA GORA 36 36 0
LJUBLJANA 38 38 0
MARIBOR 11 11 0
MOJSTRANA 47 47 0
RADOVLJICA 43 43 0
RATEČE 15 15 0
ŠKOFJA LOKA 12 12 0
TOLMIN 88 88 0
TRŽIČ 28 28 0
Skupaj 604 603 1

Število intervencij in reševalcev v letu 2019

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS ReševanjeIskanjeSkupajZdravnikHelikopterŠtevilo reševalcev
BOHINJ935985345684
BOVEC567633133404
CELJE197261311162
JESENICE5054446
JEZERSKO151168995
KAMNIK316371515248
KOROŠKE851342134
KRANJ270271613260
KRANJSKA GORA324361818324
LJUBLJANA33538132277
MARIBOR110111378
MOJSTRANA416473640412
RADOVLJICA358431712470
RATEČE1321597125
ŠKOFJA LOKA111129592
TOLMIN7315884327735
TRŽIČ24428189286
Skupaj 527 76 603 308 255 4832

Število ponesrečencev v letu 2019

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Nepoškodovani gorniki Nepoškodovani drugi Lažje poškodovani gorniki Lažje poškodovani drugi Težje poškodovani gorniki Težje poškodovani drugi Lažje oboleli gorniki Lažje oboleli drugi Huje oboleli gorniki Huje oboleli drugi Mrtvi gorniki Mrtvi drugi Pogrešani gorniki Pogrešani drugi Skupaj
BOHINJ 68 019 2 18 9 5 4 3 1 4 2 0 0 135
BOVEC 30 28 5 6 8 2 0 2 1 2 2 0 0 68
CELJE 12 43 0 4 3 1 0 0 0 1 0 0 0 28
JESENICE 1 03 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5
JEZERSKO 8 07 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 17
KAMNIK 23 04 5 3 2 1 1 0 0 3 0 0 0 42
KOROŠKE 1 02 1 0 1 0 1 1 0 1 1 2 0 11
KRANJ 6 00 0 8 7 0 1 2 0 1 1 0 0 26
KRANJSKA GORA 27 14 6 6 3 0 1 1 0 1 0 0 0 50
LJUBLJANA 9 25 2 7 4 4 0 1 0 2 1 0 0 37
MARIBOR 1 23 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 10
MOJSTRANA 15 09 0 12 1 4 0 1 0 4 0 1 0 47
RADOVLJICA 9 011 0 6 5 0 1 2 0 1 1 0 4 40
RATEČE 8 01 0 1 1 0 0 0 2 0 1 0 0 14
ŠKOFJA LOKA 2 00 0 3 3 1 1 0 0 0 0 0 0 10
TOLMIN 13 212 1 8 25 4 2 1 0 0 9 0 0 86
TRŽIČ 14 44 0 4 0 1 2 1 0 2 3 0 0 35
Skupaj 247 36 85 24 87 75 23 14 15 5 22 21 3 4 661

Število nesreč v letu 2019

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Hoja po poti Hoja po brezpotju Plezanje Smučanje Turno smučanje Vodne aktivnosti Aktivnosti v zraku Kolesarjenje Druge športne in rekreacijske aktivnosti Drugo Delo Skupaj
BOHINJ 55 15 0 2 7 1 0 3 2 9 4 98
BOVEC 28 8 4 1 1 13 3 0 4 1 0 63
CELJE 9 3 4 0 2 0 2 0 1 3 2 26
JESENICE 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 5
JEZERSKO 11 1 2 1 0 0 0 0 0 0 1 16
KAMNIK 19 7 1 0 0 0 0 0 5 4 1 37
KOROŠKE 7 1 0 0 0 0 0 0 2 2 1 13
KRANJ 13 2 0 2 1 0 2 3 3 1 0 27
KRANJSKA GORA 20 3 2 0 0 0 0 3 4 3 1 36
LJUBLJANA 22 3 1 0 0 0 2 1 0 6 2 37
MARIBOR 6 0 0 0 0 0 2 0 0 0 1 9
MOJSTRANA 29 5 9 0 2 0 0 1 0 1 0 47
RADOVLJICA 24 5 0 0 1 0 0 0 0 8 5 43
RATEČE 5 2 2 0 0 0 0 1 3 2 0 15
ŠKOFJA LOKA 5 0 0 0 1 0 0 0 2 1 3 12
TOLMIN 17 3 2 0 0 1 42 4 4 9 5 87
TRŽIČ 13 6 0 0 0 0 4 0 2 3 0 28
Skupaj 287 64 27 6 15 15 57 16 32 54 26 599

Starost ponesrečenih, obolelih in mrtvih v letu 2019

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Pod 10 let 10-18 let 18-55 let 55-70 let Nad 70 let Skupaj
BOHINJ 3 10 80 26 6 125
BOVEC 0 5 41 3 6 55
CELJE 0 2 10 1 0 13
JESENICE 0 0 1 4 0 5
JEZERSKO 0 1 4 1 0 6
KAMNIK 6 1 13 1 2 23
KOROŠKE 0 0 2 1 2 5
KRANJ 0 0 9 0 1 10
KRANJSKA GORA 2 1 36 7 2 48
LJUBLJANA 3 0 16 7 1 27
MARIBOR 0 0 6 0 0 6
MOJSTRANA 0 2 35 10 0 47
RADOVLJICA 0 0 25 4 4 33
RATEČE 0 3 3 3 0 9
ŠKOFJA LOKA 0 0 4 3 3 10
TOLMIN 0 4 56 20 5 85
TRŽIČ 1 3 16 11 3 34
Skupaj 15 32 357 102 35 541