Pregled izpolnjevanja intervencijskih poročil v letu 2019 na dan 20. september

Društvo GRZS Število vseh intervencij Število admistrativno zaključenih intervencij Število intervencij v administrativni obdelavi
BOHINJ 78 77 1
BOVEC 57 53 4
CELJE 22 18 4
JESENICE 3 3 0
JEZERSKO 15 9 6
KAMNIK 32 28 4
KOROŠKE 9 8 1
KRANJ 25 24 1
KRANJSKA GORA 34 34 0
LJUBLJANA 24 24 0
MARIBOR 11 9 2
MOJSTRANA 42 42 0
RADOVLJICA 32 31 1
RATEČE 12 9 3
ŠKOFJA LOKA 9 8 1
TOLMIN 79 78 1
TRŽIČ 21 21 0
Skupaj 505 476 29

Število intervencij in reševalcev v letu 2019 na dan 20. september

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS ReševanjeIskanjeSkupajZdravnikHelikopterŠtevilo reševalcev
BOHINJ753784340564
BOVEC507572631367
CELJE17522101093
JESENICE3032226
JEZERSKO131146969
KAMNIK25530811163
KOROŠKE5383155
KRANJ240241512229
KRANJSKA GORA304341818308
LJUBLJANA2222460182
MARIBOR9091362
MOJSTRANA366423236380
RADOVLJICA266321411370
RATEČE120126692
ŠKOFJA LOKA8196266
TOLMIN6513783924605
TRŽIČ18321148228
Skupaj 438 59 497 249 224 3859

Število ponesrečencev v letu 2019 na dan 20. september

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Nepoškodovani gorniki Nepoškodovani drugi Lažje poškodovani gorniki Lažje poškodovani drugi Težje poškodovani gorniki Težje poškodovani drugi Lažje oboleli gorniki Lažje oboleli drugi Huje oboleli gorniki Huje oboleli drugi Mrtvi gorniki Mrtvi drugi Pogrešani gorniki Pogrešani drugi Skupaj
BOHINJ 54 016 2 15 7 4 3 3 1 4 2 0 0 111
BOVEC 24 27 5 5 7 2 0 2 1 2 2 0 0 59
CELJE 10 43 0 3 3 1 0 0 0 0 0 0 0 24
JESENICE 0 02 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
JEZERSKO 8 04 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 13
KAMNIK 18 04 2 3 1 1 1 0 0 2 0 0 0 32
KOROŠKE 1 01 1 0 0 0 1 1 0 0 0 2 0 7
KRANJ 3 00 0 7 7 0 1 1 0 1 1 0 0 21
KRANJSKA GORA 27 14 4 6 3 0 1 1 0 1 0 0 0 48
LJUBLJANA 7 02 1 6 2 2 0 1 0 2 0 0 0 23
MARIBOR 1 22 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 8
MOJSTRANA 14 07 0 9 1 4 0 1 0 4 0 1 0 41
RADOVLJICA 6 09 0 4 4 0 1 1 0 1 1 0 4 31
RATEČE 6 00 0 1 1 0 0 0 2 0 1 0 0 11
ŠKOFJA LOKA 1 00 0 3 1 1 1 0 0 0 0 0 0 7
TOLMIN 10 202 1 7 23 4 2 1 0 0 6 0 0 76
TRŽIČ 10 33 0 4 0 0 2 1 0 2 2 0 0 27
Skupaj 200 32 66 18 74 62 19 13 13 4 19 15 3 4 542

Število nesreč v letu 2019 na dan 20. september

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Hoja po poti Hoja po brezpotju Plezanje Smučanje Turno smučanje Vodne aktivnosti Aktivnosti v zraku Kolesarjenje Druge športne in rekreacijske aktivnosti Drugo Delo Skupaj
BOHINJ 46 9 0 2 6 1 0 3 1 6 4 78
BOVEC 24 7 4 1 0 13 3 0 4 1 0 57
CELJE 7 1 4 0 2 0 2 0 1 3 2 22
JESENICE 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 3
JEZERSKO 10 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 14
KAMNIK 18 6 0 0 0 0 0 0 2 3 1 30
KOROŠKE 5 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0 8
KRANJ 10 2 0 2 1 0 2 3 3 1 0 24
KRANJSKA GORA 20 3 2 0 0 0 0 2 3 3 1 34
LJUBLJANA 15 2 1 0 0 0 0 1 0 4 1 24
MARIBOR 5 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 7
MOJSTRANA 25 5 8 0 2 0 0 1 0 1 0 42
RADOVLJICA 17 3 0 0 1 0 0 0 0 6 5 32
RATEČE 3 2 1 0 0 0 0 1 3 2 0 12
ŠKOFJA LOKA 4 0 0 0 1 0 0 0 1 1 2 9
TOLMIN 16 2 1 0 0 1 40 4 3 7 3 77
TRŽIČ 9 5 0 0 0 0 4 0 1 2 0 21
Skupaj 236 49 23 6 13 15 53 15 24 41 19 494

Starost ponesrečenih, obolelih in mrtvih v letu 2019 na dan 20. september

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Pod 10 let 10-18 let 18-55 let 55-70 let Nad 70 let Skupaj
BOHINJ 3 9 60 25 4 101
BOVEC 0 5 37 2 6 50
CELJE 0 2 9 1 0 12
JESENICE 0 0 0 3 0 3
JEZERSKO 0 1 3 1 0 5
KAMNIK 3 1 9 1 2 16
KOROŠKE 0 0 1 1 2 4
KRANJ 0 0 6 0 0 6
KRANJSKA GORA 2 0 35 7 2 46
LJUBLJANA 2 0 11 4 1 18
MARIBOR 0 0 5 0 0 5
MOJSTRANA 0 2 30 9 0 41
RADOVLJICA 0 0 17 3 3 23
RATEČE 0 3 3 3 0 9
ŠKOFJA LOKA 0 0 3 2 2 7
TOLMIN 0 4 50 16 5 75
TRŽIČ 1 1 13 8 3 26
Skupaj 11 28 292 86 30 447