Pregled izpolnjevanja intervencijskih poročil v letu 2020 na dan 29. marec

Društvo GRZS Število vseh intervencij Število admistrativno zaključenih intervencij Število intervencij v administrativni obdelavi
BOHINJ 7 7 0
BOVEC 5 5 0
CELJE 5 5 0
JESENICE 2 2 0
JEZERSKO 8 8 0
KAMNIK 4 3 1
KOROŠKE 1 1 0
KRANJ 2 2 0
KRANJSKA GORA 5 5 0
LJUBLJANA 13 13 0
MARIBOR 1 0 1
MOJSTRANA 6 6 0
RADOVLJICA 10 10 0
RATEČE 1 1 0
ŠKOFJA LOKA 4 3 1
TOLMIN 7 7 0
TRŽIČ 6 6 0
Skupaj 87 84 3

Število intervencij in reševalcev v letu 2020 na dan 29. marec

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS ReševanjeIskanjeSkupajZdravnikHelikopterŠtevilo reševalcev
BOHINJ7074448
BOVEC5052236
CELJE5054422
JESENICE0220020
JEZERSKO7182256
KAMNIK3032032
KOROŠKE1011116
KRANJ2021189
KRANJSKA GORA5054464
LJUBLJANA1301341104
MARIBOR101005
MOJSTRANA4263439
RADOVLJICA821044100
RATEČE101008
ŠKOFJA LOKA3143471
TOLMIN6175463
TRŽIČ5162252
Skupaj 76 10 86 41 37 825

Število ponesrečencev v letu 2020 na dan 29. marec

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Nepoškodovani gorniki Nepoškodovani drugi Lažje poškodovani gorniki Lažje poškodovani drugi Težje poškodovani gorniki Težje poškodovani drugi Lažje oboleli gorniki Lažje oboleli drugi Huje oboleli gorniki Huje oboleli drugi Mrtvi gorniki Mrtvi drugi Pogrešani gorniki Pogrešani drugi Skupaj
BOHINJ 2 04 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 9
BOVEC 0 00 1 0 1 0 0 0 1 0 1 0 0 4
CELJE 1 02 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5
JESENICE 0 00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2
JEZERSKO 1 00 0 2 1 1 0 0 0 1 0 0 0 6
KAMNIK 0 00 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 3
KOROŠKE 0 00 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
KRANJ 0 00 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
KRANJSKA GORA 9 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10
LJUBLJANA 0 13 0 3 4 1 0 1 0 0 0 0 0 13
MARIBOR 0 00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
MOJSTRANA 3 01 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 6
RADOVLJICA 2 02 0 2 0 0 0 1 0 2 0 0 0 9
RATEČE 0 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
ŠKOFJA LOKA 0 00 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
TOLMIN 1 10 0 2 2 0 0 0 0 1 0 0 0 7
TRŽIČ 0 12 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 5
Skupaj 19 3 16 3 16 10 3 0 3 1 7 3 0 2 86

Število nesreč v letu 2020 na dan 29. marec

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Hoja po poti Hoja po brezpotju Plezanje Smučanje Turno smučanje Vodne aktivnosti Aktivnosti v zraku Kolesarjenje Druge športne in rekreacijske aktivnosti Drugo Delo Skupaj
BOHINJ 2 2 0 1 1 0 0 0 1 0 0 7
BOVEC 0 0 0 3 0 0 0 0 0 2 0 5
CELJE 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 5
JESENICE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2
JEZERSKO 5 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 8
KAMNIK 1 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3
KOROŠKE 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
KRANJ 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 2
KRANJSKA GORA 1 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 5
LJUBLJANA 8 0 0 0 0 0 2 0 0 0 3 13
MARIBOR 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
MOJSTRANA 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6
RADOVLJICA 8 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10
RATEČE 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
ŠKOFJA LOKA 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
TOLMIN 3 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1 7
TRŽIČ 2 1 0 0 1 0 0 0 0 2 0 6
Skupaj 46 7 5 5 2 0 4 0 5 8 4 86

Starost ponesrečenih, obolelih in mrtvih v letu 2020 na dan 29. marec

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Pod 10 let 10-18 let 18-55 let 55-70 let Nad 70 let Skupaj
BOHINJ 0 2 6 1 0 9
BOVEC 0 1 2 0 1 4
CELJE 0 0 3 0 1 4
JESENICE 0 0 0 0 2 2
JEZERSKO 0 0 0 1 0 1
KAMNIK 0 0 3 0 0 3
KOROŠKE 0 0 1 0 0 1
KRANJ 0 0 1 0 0 1
KRANJSKA GORA 0 0 10 0 0 10
LJUBLJANA 0 1 8 2 1 12
MARIBOR 0 0 0 0 0 0
MOJSTRANA 0 0 4 2 0 6
RADOVLJICA 0 0 4 2 3 9
RATEČE 0 0 0 0 0 0
ŠKOFJA LOKA 0 0 2 1 1 4
TOLMIN 0 0 3 4 0 7
TRŽIČ 0 0 4 1 0 5
Skupaj 0 4 51 14 9 78