Pregled izpolnjevanja intervencijskih poročil v letu 2018 na dan 27. maj

Društvo GRZS Število vseh intervencij Število admistrativno zaključenih intervencij Število intervencij v administrativni obdelavi
BOHINJ 14 13 1
BOVEC 6 3 3
CELJE 7 6 1
JESENICE 1 1 0
JEZERSKO 5 3 2
KAMNIK 6 4 2
KOROŠKE 4 4 0
KRANJ 8 8 0
KRANJSKA GORA 9 8 1
LJUBLJANA 21 19 2
MARIBOR 4 0 4
MOJSTRANA 2 2 0
RADOVLJICA 13 13 0
RATEČE 4 4 0
ŠKOFJA LOKA 3 3 0
TOLMIN 22 20 2
TRŽIČ 6 6 0
Skupaj 135 117 18

Število intervencij in reševalcev v letu 2018 na dan 27. maj

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS ReševanjeIskanjeSkupajZdravnikHelikopterŠtevilo reševalcev
BOHINJ121136863
BOVEC3141130
CELJE6171344
JESENICE1011010
JEZERSKO4041124
KAMNIK4154144
KOROŠKE2241151
KRANJ6280562
KRANJSKA GORA8083576
LJUBLJANA1811910120
MARIBOR101000
MOJSTRANA2022118
RADOVLJICA1301387140
RATEČE314018
ŠKOFJA LOKA3031130
TOLMIN15722105180
TRŽIČ6061160
Skupaj 107 17 124 41 41 960

Število ponesrečencev v letu 2018 na dan 27. maj

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Nepoškodovani gorniki Nepoškodovani drugi Lažje poškodovani gorniki Lažje poškodovani drugi Težje poškodovani gorniki Težje poškodovani drugi Lažje oboleli gorniki Lažje oboleli drugi Huje oboleli gorniki Huje oboleli drugi Mrtvi gorniki Mrtvi drugi Pogrešani gorniki Pogrešani drugi Skupaj
BOHINJ 10 03 1 1 2 0 1 0 0 0 0 0 0 18
BOVEC 0 2321 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 234
CELJE 3 00 0 1 1 0 0 0 0 1 0 0 0 6
JESENICE 0 00 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
JEZERSKO 0 00 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2
KAMNIK 1 00 1 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 5
KOROŠKE 3 01 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5
KRANJ 2 00 0 2 2 0 0 1 0 1 0 0 0 8
KRANJSKA GORA 7 02 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 11
LJUBLJANA 0 02 1 4 3 4 0 0 0 1 3 0 0 18
MARIBOR 0 00 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
MOJSTRANA 1 00 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 3
RADOVLJICA 0 01 0 6 2 1 0 2 0 0 0 0 0 12
RATEČE 0 00 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
ŠKOFJA LOKA 0 00 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 3
TOLMIN 3 40 0 2 3 0 0 1 0 1 2 0 0 16
TRŽIČ 2 22 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6
Skupaj 32 238 12 7 22 14 6 1 4 0 8 7 0 0 351

Število nesreč v letu 2018 na dan 27. maj

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Hoja po poti Hoja po brezpotju Plezanje Smučanje Turno smučanje Vodne aktivnosti Aktivnosti v zraku Kolesarjenje Druge športne in rekreacijske aktivnosti Drugo Delo Skupaj
BOHINJ 3 5 1 1 0 1 0 0 1 0 1 13
BOVEC 1 0 0 0 0 0 1 0 0 2 0 4
CELJE 0 1 2 0 3 0 0 0 0 0 1 7
JESENICE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
JEZERSKO 0 0 1 0 0 0 0 0 0 3 0 4
KAMNIK 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 5
KOROŠKE 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 4
KRANJ 4 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 8
KRANJSKA GORA 2 0 1 0 4 0 0 0 0 1 0 8
LJUBLJANA 10 1 0 0 0 0 0 0 1 4 3 19
MARIBOR 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
MOJSTRANA 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2
RADOVLJICA 8 0 0 0 2 0 0 0 1 1 1 13
RATEČE 0 0 0 0 1 0 0 0 2 1 0 4
ŠKOFJA LOKA 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
TOLMIN 6 1 0 0 0 1 5 0 1 8 0 22
TRŽIČ 2 0 1 0 0 0 2 0 0 1 0 6
Skupaj 47 9 7 3 11 2 8 0 9 21 7 124

Starost ponesrečenih, obolelih in mrtvih v letu 2018 na dan 27. maj

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Pod 10 let 10-18 let 18-55 let 55-70 let Nad 70 let Skupaj
BOHINJ 0 0 16 1 1 18
BOVEC 0 0 1 0 0 1
CELJE 0 0 2 2 0 4
JESENICE 0 0 0 0 0 0
JEZERSKO 0 0 2 0 0 2
KAMNIK 0 0 2 2 0 4
KOROŠKE 0 1 2 2 0 5
KRANJ 0 0 1 1 0 2
KRANJSKA GORA 0 0 9 0 0 9
LJUBLJANA 0 0 9 1 1 11
MARIBOR 0 0 1 0 0 1
MOJSTRANA 0 0 2 1 0 3
RADOVLJICA 0 0 6 4 2 12
RATEČE 0 0 0 2 0 2
ŠKOFJA LOKA 0 0 1 1 1 3
TOLMIN 0 1 8 3 2 14
TRŽIČ 0 0 4 2 0 6
Skupaj 0 2 66 22 7 97