Pregled izpolnjevanja intervencijskih poročil v letu 2017 na dan 22. september

Društvo GRZS Število vseh intervencij Število admistrativno zaključenih intervencij Število intervencij v administrativni obdelavi
BOHINJ 53 50 3
BOVEC 37 35 2
CELJE 10 10 0
JESENICE 3 3 0
JEZERSKO 12 12 0
KAMNIK 21 18 3
KOROŠKE 4 3 1
KRANJ 15 15 0
KRANJSKA GORA 20 20 0
LJUBLJANA 29 29 0
MARIBOR 3 0 3
MOJSTRANA 35 35 0
RADOVLJICA 22 22 0
RATEČE 7 7 0
ŠKOFJA LOKA 13 13 0
TOLMIN 85 85 0
TRŽIČ 27 26 1
Skupaj 396 383 13

Število intervencij in reševalcev v letu 2017 na dan 22. september

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS ReševanjeIskanjeSkupajZdravnikHelikopterŠtevilo reševalcev
BOHINJ501512826369
BOVEC37037923285
CELJE91107777
JESENICE3032226
JEZERSKO120127761
KAMNIK1091952130
KOROŠKE3031024
KRANJ1321536130
KRANJSKA GORA200201310174
LJUBLJANA2632930251
MARIBOR000000
MOJSTRANA323352928291
RADOVLJICA1842285224
RATEČE5272362
ŠKOFJA LOKA1301364112
TOLMIN7411852922640
TRŽIČ22426108181
Skupaj 347 40 387 162 153 3037

Število ponesrečencev v letu 2017 na dan 22. september

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Nepoškodovani gorniki Nepoškodovani drugi Lažje poškodovani gorniki Lažje poškodovani drugi Težje poškodovani gorniki Težje poškodovani drugi Lažje oboleli gorniki Lažje oboleli drugi Huje oboleli gorniki Huje oboleli drugi Mrtvi gorniki Mrtvi drugi Pogrešani gorniki Pogrešani drugi Skupaj
BOHINJ 12 014 1 7 2 6 1 1 2 2 0 0 0 48
BOVEC 21 28 6 6 2 1 0 0 0 3 0 0 0 49
CELJE 9 02 0 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 15
JESENICE 0 01 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 3
JEZERSKO 6 12 0 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 13
KAMNIK 13 32 5 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 28
KOROŠKE 1 01 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
KRANJ 2 12 1 1 7 0 0 0 1 0 0 0 0 15
KRANJSKA GORA 4 08 1 4 4 1 0 1 0 0 0 0 0 23
LJUBLJANA 1 24 3 5 5 2 0 2 0 1 4 0 0 29
MARIBOR 0 00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
MOJSTRANA 22 08 0 7 1 4 0 1 0 2 0 0 0 45
RADOVLJICA 1 26 2 3 4 0 0 1 2 0 0 0 0 21
RATEČE 1 04 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 8
ŠKOFJA LOKA 1 20 0 4 5 0 0 0 0 1 0 0 0 13
TOLMIN 9 341 4 7 21 1 4 0 0 1 4 0 0 86
TRŽIČ 19 13 2 2 4 3 0 2 0 1 0 0 0 37
Skupaj 122 48 66 25 55 58 20 6 10 5 11 9 0 1 436

Število nesreč v letu 2017 na dan 22. september

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Hoja po poti Hoja po brezpotju Plezanje Smučanje Turno smučanje Vodne aktivnosti Aktivnosti v zraku Kolesarjenje Druge športne in rekreacijske aktivnosti Drugo Delo Skupaj
BOHINJ 31 6 0 1 3 2 2 0 0 5 1 51
BOVEC 16 6 4 0 0 3 2 0 1 3 1 36
CELJE 7 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 10
JESENICE 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
JEZERSKO 7 2 1 0 0 0 1 0 0 1 0 12
KAMNIK 8 1 1 0 0 0 0 0 0 6 2 18
KOROŠKE 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
KRANJ 3 1 0 0 0 0 2 2 2 3 2 15
KRANJSKA GORA 11 1 1 0 2 0 1 3 0 1 0 20
LJUBLJANA 14 0 1 0 0 0 0 1 2 3 6 27
MARIBOR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
MOJSTRANA 23 3 7 0 1 0 0 0 0 0 1 35
RADOVLJICA 10 2 0 1 0 0 0 0 5 3 1 22
RATEČE 1 1 1 0 2 0 0 0 1 1 0 7
ŠKOFJA LOKA 5 1 0 1 0 0 2 2 0 0 2 13
TOLMIN 13 1 1 0 0 2 47 3 5 8 4 84
TRŽIČ 14 1 1 0 2 0 3 1 1 2 0 25
Skupaj 169 28 18 3 11 7 60 12 17 36 20 381

Starost ponesrečenih, obolelih in mrtvih v letu 2017 na dan 22. september

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Pod 10 let 10-18 let 18-55 let 55-70 let Nad 70 let Skupaj
BOHINJ 2 4 26 9 4 45
BOVEC 0 2 17 3 3 25
CELJE 1 1 8 2 1 13
JESENICE 0 0 2 1 0 3
JEZERSKO 0 0 8 4 0 12
KAMNIK 0 3 20 1 0 24
KOROŠKE 0 1 1 0 0 2
KRANJ 0 0 2 3 0 5
KRANJSKA GORA 0 0 13 6 4 23
LJUBLJANA 0 0 6 12 6 24
MARIBOR 0 0 0 0 0 0
MOJSTRANA 1 3 33 4 4 45
RADOVLJICA 0 0 6 8 7 21
RATEČE 0 0 5 1 1 7
ŠKOFJA LOKA 1 0 7 3 2 13
TOLMIN 0 0 57 20 1 78
TRŽIČ 0 1 28 3 3 35
Skupaj 5 15 239 80 36 375